Mistrzostwa Wielkopolski w Unihokeju chłopców szkół podstawowych

uni-wlkp-2013

W dniu 15.05.2013r. w hali sportowej ZSP Koźmin Wlkp. odbyły się Finały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeju chłopców szkół podstawowych. Zawody zostały zorganizowane w ramach XIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Sportowcy ze Szkoły Podstawowej w Przykonie zajęli w zawodach trzecie miejsce.

W zawodach uczestniczyły następujące szkoły:

- SP Siedlec

- SP Przykona

- SP Niechanowo

- SP nr 1 Koźmin Wlkp.

Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym" a czas gry wynosił 3x8 min. Zawody otworzyli: burmistrz MG Koźmin Wlkp., Maciej  Bratborski,  prezes SZS Wielkopolska Zdzisław Urbańczyk, dyrektor SP nr 1 Koźmin Wlkp. Bożena Kulka i dyrektor GOS w Koźminie Wlkp. Sławomir Gruchała.

Wyniki rozegranych meczów przedstawiają się następująco:

1. SP Siedlec 3:2 SP nr 1 Koźmin Wlkp.
  2. SP Niechanowo 3:2 SP Przykona
  3. SP Siedlec 4:3 SP Przykona
  4. SP Niechanowo 2:1 SP nr 1 Koźmin Wlkp.
  5. SP nr 1 Koźmin 2:7 Wlkp. SP Przykona
  6. SP Niechanowo 1:2 SP Siedlec

Klasyfikacja końcowa:

1. SP Siedlec                     6 pkt.

2. SP Niechanowo           4 pkt.

3. SP Przykona                 2 pkt.

4. SP nr 1 Koźmin Wlkp.  0 pkt.

Chłopcy ze Szkoły  Podstawowej z  Przykony zagrali w składzie: Filip  Witczak – kapitan, Jakub  Durlak – bramkarz, Maciej  Zagłoba, Jakub  Desecki, Sergiusz  Czekalak, Arkadiusz  Gorzelańczyk, Jan  Gorzelańczyk, Jakub  Pietrzak, Jakub Dziamara, Damian  Włodarczyk, Jakub  Sołdyński i Hubert Płóciennik.