Gminny Konkurs Recytatorski „WIERSZYKOLANDIA”

Centrum Kultury Biblioteka Publiczna Gminy Przykona w dniu 10 maja bieżącego roku zorganizowała Gminny Konkurs Recytatorski „WIERSZYKOLANDIA” dla dzieci przedszkolnych.

Konkurs podzielony był na dwie kategorie wiekowe. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie p. Urszula Szczęsna dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku i p. Zbigniew Bartosik inspektor do spraw oświaty, kultury, sportu i rekreacji. Komisja konkursowa przydzieliła nagrody i wyróżnienia w każdej kategorii. W kategorii I dzieci 3-, 4-letnich nagrodę otrzymała Lena Łukasik, natomiast wyróżnienia: Lena Michalak i Róża Grześkowiak. W kategorii II dzieci 5-, 6-letnich nagrodzono Aleksandrę Pajor, a wyróżnienie otrzymał Aleksander Kończak.

Dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.