Kolejny sukces naszych drugoklasistów z grupy teatralnej Debiut Junior

9 maja grupa teatralna Debiut Junior (czyli dziesięcioro uczniów klasy IIa: Amelia, Hela, Lena, Ola, Nikola, Gabrysia, Zosia, Adrian, Wiktor i Irek) wzięła udział w XIX Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Teatralnej MASKA w ramach XIX Święta Teatru na Prowincji.

Nasi uczniowie podczas konkursu zaprezentowali spektakl pt. „Śnieżka” – czyli znaną wszystkim baśń o Śnieżce, złej królowej i siedmiu krasnoludkach opowiedzianą z perspektywy… kurnika. Występ młodych artystów urzekł zarówno publiczność, jak i jurorów. Drugoklasiści wrócili do Przykony z nagrodą i statuetką za I miejsce w kategorii: klasy I – III szkoły podstawowej, 2 wyróżnieniami aktorskimi (dla Amelii za rolę Królowej oraz dla Zosi za rolę Kuny) oraz najważniejszą nagrodą – czyli Grand Prix Przeglądu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!