Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

przelajeW dniu 29.03.2012 r.  na stadionie Klubu „Teleszyna" w Przykonie odbyły się  Indywidualne Biegi Przełajowe. Bardzo dobrze wypadli w nich uczniowie Zespołu Szkół w Przykonie.

zdjęcia z zawodów

W kategorii dziewcząt klas V-tych i młodszych, najlepiej spisała się Julka Kuder. Julka wygrała i  awansowała na Mistrzostwa Województwa, które odbędą się 21 kwietnia 2012 r. w Żerkowie. W kategorii klas VI-tych III miejsce zajęła Lena Bartosik, natomiast w tej samej kategorii wśród chłopców  III miejsce zajął Bartosz Greszko. Oboje również uzyskali awans. Damian Tomczyk zajął w tych zawodach V miejsce.

W kategorii klas I - II gimnazjum premiowane awansem, III miejsce zajęła Małgorzata Adamska. Jej koleżanki Nikola Chrostek i Patrycja Kominiarczyk  zajęły odpowiednio V i VI miejsce. W grupie klas III-ich  IV miejsce zajęła Marlena Łukasik,  a III miejsce Paweł Warych i oboje awansowali na Mistrzostwa Województwa.