Dzień Dziecka 2011

0108Powszechnie wiadomo, że 1 czerwca jest Dniem Dziecka, dniem radości i uśmiechu. Dlatego na tę okazję 31 maja przygotowaliśmy dla naszych przedszkolaków mnóstwo atrakcji.

foto

Dzięki głównemu sponsorowi – Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Przykonie dzieci mogły bawić się na specjalnie przygotowanym na tę uroczystość placu zabaw. Maluchy wyglądały w ten dzień inaczej niż zwykle bo każda grupa oznakowana była różnymi kolorami chust. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: dyrektor GOK w Przykonie, pani Ewa Banasiak, dyrektorzy Zespołu Szkół w Przykonie, pan Zdzisław Nowak i pani Maria Kolińska. Po złożeniu życzeń przez zaproszonych gości przyszedł czas na wspaniałą zabawę. Przedszkolaki dały z siebie wszystko bawiąc się na zjeżdżalniach, basenie z piłkami, trampolinie oraz biorąc udział w wielu konkurencjach sportowych.

W chwilach odpoczynku po szaleńczej zabawie dzieci mogły pomalować swoje buźki na wybrany przez siebie, bajkowy wzór.

Zmęczone, ale z uśmiechem na twarzy udały się na ciepłą grochówkę, kiełbaski i kaszanki z grilla. Na zakończenie nasi milusińscy zostali obdarowani słodką niespodzianką.

Organizacja uroczystości nie byłaby możliwa gdyby nie pomoc sponsorów, rodziców naszych dzieci, dyrekcji i wychowawców.

Serdecznie dziękujemy zatem tym, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości a w szczególności: dyrektor GOK p. Ewie Banasiak, Radzie Rodziców, Zakładowi Mięsnemu „Smoliński", Firmie „Miśko" oraz panom: Jerzemu Kołaczowi i Dariuszowi Trzmielewskiemu.