Choinka Noworoczna w Sarbicach

choinka-sW styczniu 2013 roku w Szkole Filialnej w Sarbicach odbyła się uroczystość choinkowa z udziałem zaproszonych gości, nauczycieli, dziadków, uczniów, dzieci z oddziałów przedszkolnych, środowiska lokalnego, oraz rodziców.

Jako pierwsze podczas uroczystości zaprezentowały się dzieci z oddziałów przedszkolnych z Bajkowego Przedszkola i Przedszkola Spełnionych Marzeń. Nad ich przygotowaniem czuwały panie Elżbieta Jurkiewicz, Katarzyna Oblizajek, Anna Pasturek, Jolanta Król i Agnieszka Kulesa. Podczas uroczystości wszyscy mogli oglądać również prezentacje artystyczne uczniów szkoły, które został przygotowany pod kierunkiem pani Doroty Drzewieckiej, Barbary Jurkiewicz, Anny Zoomer i Agnieszki Mysłowskiej. Po występach, prowadzonych przez panią Ewę Kulesę wraz z uczennicą Pauliną Gapsa, na scenę wkroczył Mikołaj i obdarował dzieci prezentami. Po części oficjalnej dla dzieci i młodzieży rozpoczęła się dyskoteka choinkowa w sali gimnastycznej, udekorowanej przez rodziców pod kierunkiem Elżbiety Michalskiej.

CHOINKA 2013

PROGRAM ARTYSTYCZNY

1. Solistka z kl. I Nikola Misiak zaśpiewała piosenkę z repertuaru Natalii Kukulskiej pt.:„Puszek Okruszek”.

2. Usłyszeliśmy w wersji instrumentalnej utwór „Makumba”, na syntezatorze zagrała uczennica kl. VI Aleksandra Dyrtkowska

3. Zespół taneczny „Tańczące Urwisy”- grupa najmłodsza zaprezentował się w inscenizacji tanecznej „Kółko graniaste”.

4. Piosenkę z bajki Król Lew pt.: „Lion sleeps tonight”, zaśpiewał uczeń kl. IV Jakub Mysłowski.

5. Duet z kl. I - Martyna Ignasiak i Nikola Misiak wykonał piosenkę pt.: „Nasi kochani Babcia i Dziadek”.

6. Zespół fletowy Picolo zagrał dla wszystkich utwór z repertuaru Seweryna Krajewskiego „Czekasz na tę jedną chwilę”

7. Jakub Mysłowski zaśpiewał piosenkę pt.: „Tyle spraw na głowie”.

8. Scenkę dramową pt.: „ Babcia” zaprezentowali uczniowie z kl. V: Szymon Jarek i Miłosz Cybulski.

9. Uczniowie z kl. II i III wykonali piosenkę pt.: „Bingo”

10. Uczennica kl. VI Natalia Gręda zaśpiewała piosenkę pt.: „Do słońca leć”.

11. Zespół taneczny Tańczące Urwisy zaprezentował inscenizacje taneczną „Polkę z koszyczkami”.

12. Absolwentka szkoły w Sarbicach Andżelika Mielczarek zaśpiewała piosenkę z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej- „Brzydcy”

13. Utwór zespołu Enej pt.: „Skrzydlate ręce” wykonała również absolwentka szkoły w Sarbicach Dorota Wysocka.

14. „Sto lat” dla Babć i Dziadków zaśpiewały wszystkie wnuczęta a akompaniament na syntezatorze zagrał uczeń kl. IV Marcin Karbowy.