"Szlakiem Orlich Gniazd"

 

W dniach 14-16 czerwca 2023r. czterdziestoosobowa grupa naszych uczniów wraz z opiekunami uczestniczyła w wycieczce krajoznawczo - turystycznej "Szlakiem Orlich Gniazd".

#gosciniecorlikwmirowie
#jurakrakowskoczestochowska
#szlakorlichgniazd

zdjęcia

W programie zwiedzania Jury Krakowsko - Częstochowskiej znalazły się: ruiny zamku w Olsztynie, Dworek Krasińskiego, Staw Irydion, Diabelskie Mosty, Brama Twardowskiego, ruiny zamku w Bobolicach, Spacer po Ojcowie, Zamek Kazimierzowski, Dom na Postoju, Drewniana Droga, Jaskinia Łokietka, Dolina Prądnika, Wąwóz Ciasne Skałki, Brama Krakowska, Źródełko Miłości, Jaskinia Krowia, Igła Deotymy, Skały Panieńskie i Kawalerskie, Jonaszówka, Maczuga Herkulesa, Kaplica na Wodzie, Boroniówka, Grodzisko, Zamek w Pieskowej Skale, spacer po Pustyni Błędowskiej, Jaskinia Głęboka, Góra Zborów (rezerwat przyrody nieożywionej ), ruiny zamku w Ogrodzieńcu.

Nasza grupa zamieszkała w Gościńcu "Orlik" w Mirowie. Dobra pogoda i warunki zakwaterowania oraz pyszne jedzenie sprawiły, że wszyscy w doskonałym nastroju, uśmiechnięci i zadowolenia poznawaliśmy wytrwale piękno naszej Ojczyzny. 

Pomoc psychologiczna, pedagogiczna i logopedyczna

"Sukces to Przedszkole w Przykonie"

"CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki”

Projekt "Równy start w przyszłość"