Szkolna akcja charytatywna ,,Serduszko’’

W piątek 27.01.2023 zapraszamy nauczycieli, rodziców i uczniów do wsparcia szkolnej akcji charytatywnej „Serduszko”, z której dochód zostanie przekazany Fundacji WOŚP.

Tego dnia zaplanowano m. in. zabawy i animacje dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej. Kolejnym wydarzeniem będzie niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz koszykówki, podczas którego rywalizować będą dwie reprezentacje – dorosłych (nauczycieli i rodziców) oraz młodzieży (uczniów). W przerwach meczu odbędą się konkursy z nagrodami dla publiczności. Przez cały dzień będzie można zakupić książki i zabawki w czasie szkolnego kiermaszu.

Cały dochód z akcji przekazany zostanie Fundacji WOŚP. Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców do udziału w meczu, kibicowania, zakupów – a przede wszystkim – wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku prowadzi zbiórkę pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!”.

Harmonogram akcji:

Animacje i zabawy kl. I godz. 8.55 – 9.40 – „mała sala”

Animacje i zabawy kl. II godz. 9.50 – 10.35 – „mała sala”

Animacje i zabawy kl. III godz. 10.45 – 11.30 – „mała sala”

Mecz nauczyciele/rodzice – uczniowie godz. 10.35 – 11.30 – sala sportowa

Kiermasz książek /hol w budynku A/ w czasie przerw od 8.00 – 14.30