Podsumowanie projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolska 2020

Ubiegły rok szkolnym był czasem intensywnej pracy dla uczniów naszej szkoły biorących udział w IV edycji projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolska 2020”. W środę, 16 listopada, w Poznaniu odbyła się gala finałowa, na którą zostały zaproszone zwycięskie drużyny.

Materiał wideo Telewizji WTK z Gali Finałowej Projektu CSW@2020

Zmagania zakończyły się ogromnym sukcesem dla naszych uczniów i ich opiekunów, ponieważ w projekcie zwyciężyły dwie grupy z Zespołu Szkół w Przykonie. Zwycięzcy z podsumowania wrócili z tabletami, bo takie nagrody czekały na naszych uczniów i ich opiekunów.

Zwycięzcami Uczniowskich Laboratoriów Informatycznych (w kategorii klas 1-3) zostali uczniowie: Mikołaj Domowicz, Jakub Dziórzyński, Tomasz Fabisz, Sebastian Górka, Szymon Górka, Aniela Grynda, Krzysztof Kamiński, Julia Karbowa, Hanna Krakowiak, Oliwia Ogrodowczyk, Maciej Robaszek, Alicja Siwek, Lena Stołowska, Filip Szymański, Hanna Więcławska, Marta Włodarczyk. Opiekunem projektu była Pani Elżbieta Kusak.

Zwycięzcami Cyfrowej Dziecięcej Encyklopedii Wielkopolski zostali uczniowie: Zuzanna Bamberska, Kornelia Chrzęściewska, Aleksander Graczyk, Julia Grynda, Antonina Pietrzak, Julia Przystańska, Martyna Potasińska, Szymon Rutkowski, Julia Rykała, Eliza Wdzieczna, Amelia Weber, Jakub Wituła. Opiekunem projektu była Pani Agnieszka Rakiewicz.

Funkcję specjalisty IT w projekcie pełniła Pani Anna Waszkiewicz.

Wielkie brawa! Pomysł, plan, zaangażowanie i ogrom pracy to Wasz sukces!

Więcej o projekcie:

IV edycja CSW@2020 za nami! | Wyróżnione projekty - CSW2020