Projekt "Kompetentni.pl. Kompleksowy program wsparcia uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Przykonie" - zapytanie ofertowe nr 1/8/2021

Zapraszamy do przedstawienia swojej oferty zorganizowania czterech wyjazdów edukacyjmych dla uczestników projektu "Kompetentni.pl. Kompleksowy program wsparcia uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Przykonie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Oferty można składać do 24.08.2021r. do godz. 15.00.

Zapytanie Ofertowe 1/8/2021 - Usługa zorganizowania czterech wyjazdów edukacyjmych dla uczestników projektu "Kompetentni.pl. Kompleksowy program wsparcia uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Przykonie"

Załącznik nr 1 do Zapytania Ofertowego 1/8/2021 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Załącznik nr 2 do Zapytania Ofertowego 1/8/2021 - Formularz Ofertowy

Załącznik nr 3 do Zapytania Ofertowego 1/8/2021 - Oświadczenie dotyczące braku powiązań osobowych lub kapitałowych Oferenta z Zamawiającym