Turniej Unihokeja z okazji Dni Konina

dni-koninaReprezentacja Gimnazjum w Przykonie okazała się najlepszą drużyną rezegranego podczas Dni Konina Turnieju Unihokejowego 23 czerwca 2013r. Zawody odbyły się w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Koninie, a zorganizował je Uczniowski Klub Sportowy "Dziewiątka" Konin. Drugie miejsce zajęli unihokeiści z Niechanowa. Na trzecim stopniu podium uplasowali się gospodarze z Gimnazjum nr 3. Czwartą pozycję wywalczyło gimnazjum w Kleczewie, a piątą lokatę zajęli zawodnicy z Radoliny.

Końcowa kolejność turnieju:

1. Gimnazjum w Przykonie.
2. Gimnazjum w Niechanowie.
3. Gimnazjum nr 3 w Koninie.
4. Gimnazjum w Kleczewie.
5. Radolina (zespół złożony z uczniów i absolwentów SP Radolina).

Wyniki wszystkich spotkań:

1. Przykona - Konin 3:3
  2. Kleczew - Niechanowo 2:4
  3. Radolina - Przykona 1:10
  4. Konin - Kleczew 5:3
  5. Niechanowo - Przykona 2:3
  6. Radolina - Konin 3:6
  7. Przykona - Kleczew 4:3
  8. Niechanowo - Konin 5:3

Gimnazjum w Przykonie wspomagane uczniami szkoły podstawowej zagrało w składzie: Choręziak Michał – kapitan, Durlak Jakub –bramkarz, Błaszczyk Hubert, Kusak Szymon, Witczak Filip, Gorzelańczyk Arkadiusz, Gorzelańczyk Jan, Sołdyński Jakub, Poprawa Mateusz, Czekalak Sergiusz, Płóciennik Hubert, Dygas Mateusz.