Mistrzynie Powiatu drugie w Rejonie Konińskim

W dniu18.12.2009 r. na Hali Sportowej przy Gimnazjum Nr. 2 w Turku został rozegrany finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Turniej finałowy poprzedzony był meczami eliminacyjnymi które odbyły się 27.11.2009 r. w dwóch grupach.  Gospodarzem eliminacji było Gimnazjum w Przykonie.mr2wpk

Kolejność końcowa

1 m G. Przykona – Banasiak Aleksandra, Ciesiołkiewicz Marika, Szczegiecka Magdalena, Woźniak Aleksandra, Zakolska  Anna, Dudek Damarisa, Granos Julita, Jaros Paulina, Stolarek Nikola, Wapińska Aleksandra, Matusiak Sylwia, Łuczak Anna,

Opiekun – Rafał Łukasik

2 m G. Nr 1 Turek

3 m G. Wyszyna

4 m G. Brudzew

5/6 m G. Malanów, G. Nr 2 Turek

Mistrzostwa Rejonu Konińskiego Gimnazjów w Piłce Ręcznej Dziewcząt odbyły się 05.02.2010r. na hali sportowej MOSiR- u w Kole. W mistrzostwach uczestniczyło 6 zespołów które w wyniku losowania podzielone zostały na dwie grupy. W grupie I znalazły się nasze dziewczęta wraz z G. Nr 6 Konin i G. Brzeżno. Grupa II to: G. Przedecz, G. Orchowo, G. Nr 1 Kłodawa. Mecze rozgrywano 2× 10 minut a do spotkań półfinałowych awansowały po dwie pierwsze drużyny z każdej grupy. Reprezentacja dziewcząt z Przykony rozegrała bardzo dobry turniej przegrywając tylko z jednym zespołem. Zajmując drugie miejsce bez wątpienia był to najlepszy występ naszej szkoły i reprezentanta powiatu tureckiego w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt od czasu powstania gimnazjów. Na sukces pracowały: Marika Ciesiołkiewicz- kapitan, Szczegiecka Magdalena, Zakolska Anna, Dudek Damarisa, Stolarek Nikola, Stolarek Natalia, Granos Julita- bramkarz, Wapińska Aleksandra, Jaros Paulina, Łuczak Anna, Matusiak Sylwia. Opiekun- Rafał Łukasik.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

I       miejsce - GIMNAZJUM NR 6 KONIN