Srebrni chłopcy w Mistrzostwach Rejonu konińskiego w siatkówce i koszykówce

Ostatnie tygodnie obfitowały w znaczące sukcesy sportowe naszych szkolnych reprezentacji. Bardzo dobrze zaprezentowali się siatkarze w rozgrywanych Mistrzostwach Rejonu. W stawce 6 drużyn przegrali tylko raz i uplasowali się na 2 miejscu w całym turnieju.

Skład zespołu: Wiktor Banasiak, Cezary Bober, Witold Brzózka, Kacper Dzieran, Sebastian Dzikowski, Kacper Fątczak, Hubert Nowinowski, Sebastian Smoliński, Dawid Wiśniewski, Marcel Wiśniewski.
Opiekunowie: Tomasz Sobczak, Adam Ćwiek.

Pewnie wygrywając Mistrzostwo Powiatu w koszykówce reprezentacja zameldowała się w kolejnym turnieju rozgrywanym w Koninie. Po bardzo emocjonujących meczach pokonali drużyny z SP Konin 15 i SP Słupca. Ulegli dopiero w finale, gdzie rywalem był zespół z Koła i wśród 6 startujących drużyn zostali wicemistrzami Rejonu konińskiego.

Skład zespołu: Kajetan Bajzert, Wiktor Banasiak, Mateusz Bartosik, Cezary Bober, Witold Brzózka, Marcel Chruściński, Kacper Dzieran, Kacper Frątczak, Artur Harasny, Franciszek Janaszczyk, Damian Melerowicz, Hubert Nowinowski, Sebastian Smoliński.
Opiekunowie: Tomasz Sobczak, Rafał Łukasik.

Wszystkim zawodnikom i opiekunom gratulujemy udanych występów!