I miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Powiatu Tureckiego w dwóch kategoriach

„Jedyną drogą do rozwoju jest  ciągłe  podnoszenie poprzeczki.
Jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć.” /Bruce Lee/

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza szkoła po raz kolejny zajęła I miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Powiatu Tureckiego. Tym razem były to pierwsze miejsca w dwóch kategoriach: Igrzyska Dzieci – szkoły podstawowe „duże” klasy I- III oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej – szkoły podstawowe „duże” klasy VII- VIII. Tym samym Gmina Przykona zwyciężyła w ogólnej klasyfikacji gmin Powiatu Tureckiego.

zdjęcia (powiat.turek.pl, liceum.turek.pl, Rafał Łukasik)

Ten sukces to ogromna determinacja dzieci, młodzieży, nauczycieli, rodziców ale również potężne wsparcie finansowe Wójta Gminy Przykona. To godziny treningów, wiele wyjazdów, setki przejechanych kilometrów i częste późne powroty.

We wtorek, 20 grudnia, w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku odbyło się podsumowanie roku sportowego 2021/2022. Padło wiele miłych słów, które dają energię, motywację i są siłą napędową do dalszej pracy.

Gratulujemy dzieciom i młodzieży i ich trenerom. Po raz kolejny Wasze zaangażowanie, konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu przełożyły się na sportowy sukces Zespołu Szkół w Przykonie.