Mistrzostwa Powiatu w koszykówce

Po roku absencji na najwyższym stopniu podium koszykarze Gimnazjum w Przykonie odzyskali prymat w Mistrzostwach Powiatu.

Tytułu broniło Gimnazjum nr 1 w Turku i okazało się najgroźniejszym rywalem.
W półfinale chłopcy z Przykony byli zdecydowanie lepsi od rywali z Gimnazjum nr 2 w Turku i odnieśli przekonujące zwycięstwo. Przeciwnikiem gimnazjalistów z Przykony w meczu finałowym zostało Gimnazjum nr 1 w Turku, który to zespół w drugim półfinale wygrał z rówieśnikami z Tuliszkowa.
Mecz finałowy dostarczył wielu emocji kibicom i mógł przyprawić o przyśpieszone bicie serca.
Odrabianie strat zespołu z Przykony po pierwszej połowie zakończyło się sukcesem i wygraną jednym punktem.
Zwycięska drużyna, która wywalczyła awans do Mistrzostw Rejonu konińskiego wystąpiła w składzie: Piotr Grubski, Eliasz Kwietniewski,Szymon Ogrodowicz, Seweryn Papierkowski, Szczepan Szlendak,Damian Augustyniak, Hubert Błaszczyk, Michał Choręziak, Jakub Ignaczak, Szymon Kusak, Mateusz Łuczak, Michał Mendelak. Opiekunem zespołu był Tomasz Sobczak.

Wyniki turnieju :
1 półfinał