Sportowe ferie w Zespole Szkół w Przykonie

Corocznie  uczniowie  ZS w  Przykonie  mogą  liczyć  na  bogatą  ofertę zajęć  sportowych  przygotowaną  przez  nauczycieli  wychowania fizycznego. Przez  cały  okres  ferii  młodzież  mogła  korzystać  z  obiektów  sportowych szkoły  i  wybrać  ulubioną  formę  aktywności.

zdjęcia z kosza

zdjęcia z unihokeja, kosza, tenisa stołowego, piłki ręcznej, piłki nożnej

Do  wyboru  były  zajęcia  tenisa ziemnego,  stołowego,  badmintona,  unihokeja,  halowej  piłki nożnej, koszykówki  i  piłki  ręcznej. Odbyły się  też  zajęcia  typowo  treningowe,  gdyż  przed reprezentacjami  tak dziewcząt  jak  i  chłopców  finałowe  rozgrywki.

Zapału  i  zaangażowania  młodym  sportowcom  nie  brakuje  i  stąd  znaczące  sukcesy  w zakończonym pierwszym  półroczu  roku  szkolnego  2013/2014.  Jeśli  komuś  było  mało  mógł wybrać  się  na  basen  w ramach  projektu: ,,Konopnicka-szkołą  równych  szans".

Strzałem  w  dziesiątkę  był  wyjazd  uczniów  ZS  w  Przykonie  na  lodowisko  w  Uniejowie. Wszyscy wrócili zadowoleni  i  mimo  upadków  cali  i  zdrowi. Ferie  zbliżają  się  ku  końcowi,  a następna  porcja zimowych, sportowych  przygód  już  za  rok.