Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Szachach i Warcabach Klasycznych

30 października 2013 r. rozegrano w naszej szkole I rundę  Mistrzostw Szkoły w Szachach i Warcabach Klasycznych.

W zawodach szachowych udział wzięły 4 osoby. Najlepszą szachistką pierwszego etapu została uczennica klasy IV-tej Patrycja  Ziętek.

Tabela po I rundzie:

1. Patrycja  Ziętek

3 pkt.

2. Bartek  Pietrzak

1,5 pkt.

3. Julia  Włodarczyk

1 pkt.

4. Szymon Gibasiewicz

0,5 pkt.

Do  mistrzostw w warcabach  zgłosiło się 8 zawodników. Zawody rozegrano systemem kołowym (7 rund). Najlepszym warcabistą został uczeń klasy VI-tej Sebastian Zawada.

Tabela turniejowa:

3.00

8. Pietrzak Bartek

5.50

Wszyscy otrzymali nagrody i słodycze ufundowane przez Zespół Szkół w Przykonie oraz UKS „Zryw”. Kolejna runda za 3 tygodnie w środę  20 listopada o tych samych godzinach: szachy o 13.45, a warcaby od 16.00 do 18.30.  Punkty zdobyte w I rundzie będą się liczyły do klasyfikacji  generalnej, za którą zawodnicy otrzymają puchary i nagrody. Zawody sędziowali p. Lucjan Włodarczyk i Justyna Ziętek.  Zapraszamy na następny turniej, również te osoby, które nie brały udziału w I turnieju.