Wycieczka do Teatru Muzycznego na spektakl "Smurfowisko"

smurfowiskoWygraliśmy miażdżącą przewagą głosów. Aż trudno było nam uwierzyć, gdy usłyszeliśmy, że zwyciężyła klasa VIb ze Szkoły Podstawowej w Przykonie. Otrzymaliśmy nagrodę główną w konkursie organizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczna w Turku.

W związku z tym 6 czerwca 2012r. pod opieką wychowawczyni Sylwii Wysockiej – Rykały oraz Pani Aleksandry Sadłowskiej pojechaliśmy do Teatru Muzycznego w Łodzi na spektakl pt. „Smurfowisko, czyli Gargamel złapany". Ten miusikal był dla nad wspaniałą okazją, by przypomnieć sobie Zgrywusa, Ciamajdę, Ważniaka, Smurfetkę i innych mieszkańców wioski.

Najzabawniejsze były wpadki, prześladującego Smurfy, gapowatego czarodzieja Gargamela. To widowisko, pełne zabawnych zdarzeń, przesycone było śpiewem, tańcem i akrobacjami. Ciekawa forma przedstawienia wprawiła nas w dobry humor.

Była to kolejna okazja obcowania ze sztuką.