Wycieczka na spektakl "Szatan z VII klasy"

10 szatanmaja 2012 r. to wyjątkowy dla nas dzień, gdyż lekcje szkolne miały zupełnie inny charakter. Wsiedliśmy do autokaru i udaliśmy się na spektakl pt. „Szatan z VII klasy" w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia.

Mieliśmy okazję podziwiać ciekawą opowieść o przygodach Adama, bohatera, który wzbudził ogromną sympatię widzów. Oczarował nas wszystkich, swą postawą uświadomił, że najważniejsze w życiu są: uczciwość, mądrość, prawda i wytrwałość w dążeniu do celu. Zostaliśmy wciągnięci w sensacyjne śledztwo, które doprowadziło do rozwiązania niesamowitych zagadek z przeszłości. Niezbędne okazały się umiejętności: kojarzenia faktów, logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Ogromną rolę odegrała również przyjaźń, potrzeba bezinteresownej pomocy i życzliwość.

Po spektaklu wzięliśmy udział w warsztatach teatralnych na temat roli światła i muzyki w przedstawieniu.