Z wizytą w Muzeum Fabryki i Aquaparku „Fala" w Łodzi

lodz13 marca 2012 roku uczniowie klas Va, Vb i IVb wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Łodzi.

zdjęcia z wycieczki

Pierwszym punktem wycieczki był udział w warsztatach pt.: „Tkanina i co dalej" zorganizowanych w Muzeum Fabryki. Podczas zajęć uczniowie zostali zapoznani z procesem powstawania tkaniny i sposobami jej wykańczania, co więcej każdy z uczestników wykonał własny projekt druku na tkaninie. Kolejną atrakcją wycieczki był Aquapark „Fala" jeden z największych parków wodnych w Polsce. To wyjątkowe miejsce zarówno pod względem architektury, jak i dostępnych dla uczniów atrakcji m.in. zjeżdżalnie, baseny, jacuzzi, masaże wodne, rwąca rzeka i ściana do wspinaczki. Przed powrotem do domu uczniowie zjedli pyszny posiłek. Wycieczka dostarczyła uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.