Dzień Talentów - 2011 w S.P. w Przykonie

mamtalent-2011W dniu 21 marca obchodzonym w tym roku szkolnym po raz pierwszy jako Dzień Talentów, w związku z ogłoszonym przez minister edukacji narodowej Katarzynę Hall Rokiem Odkrywania Talentów, SU Szkoły Podstawowej w Przykonie pod kierunkiem pana Łukasza Trzepacza przygotował program artystyczny pt. „Mam talent!".

zdjęcia               Prowadzącymi byli uczniowie kl. VI: Nikola Chrostek i Michał Choręziak. Tydzień przed planowaną imprezą uczniowie zostali powiadomieni, aby każda klasa zaprezentowała jakiś talent np. : muzyczny, taneczny, aktorski, malarski lub inny. Każda klasa mogła zaprezentować tylko dwa występy, do których oprawę muzyczną przygotował opiekun SU. Całość oceniało i komentowało jury w składzie: Pani Anna Rusek jako Agnieszka Chylińska, pani Gabriela Sobczak jako Małgorzata Foremniak, pan Roman Kubiak jako Kuba Wojewódzki. Członkowie Samorządu Uczniowskiego również pomagali jury w ocenie wykonań.

I miejsce zdobyła klasa V a za występ Dody,

II miejsce zdobyła klasa I a za taniec baletnic,

II miejsce – klasa IV a za piosenki z akompaniamentem gitary.

Nagrodami były dyplomy za pierwsze 3 miejsca oraz dyplomy wyróżnień. SU zasponsorował dla każdego wykonawcy słodycze oraz uzyskał zgodę nauczycieli na 1 dzień wolny od sprawdzianów i prac domowych dla zdobywców trzech pierwszych miejsc.