Konkurs recytatorski "Zobaczyć świat z innej strony..."

W dniu 26 kwietnia 2023 r. odbył się konkurs recytatorski "Zobaczyć świat z innej strony...", którego organizatorem było CDN w Koninie. Konkurs miał na celu popularyzację twórczości poetyckiej ks. Władysława Piechoty.

Do konkursu przystąpiło 87 uczestników ze szkół podstawowych oraz 30 uczestników ze szkół ponadpodstawowych, którzy recytowali poezję spośród ponad 500 wierszy autora. To niezwykle trudna poezja, nasycona duchowością i wrażliwością jej autora.

Przed bardzo trudnym zadaniem stanęło jury konkursu, ponieważ poziom przygotowania recytatorów był bardzo wysoki i wyłoniło najlepszych. Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły Sandra Michalak z klasy VI b, która przygotowana przez p. E. Sekura znakomicie poradziła sobie z recytacją.

10 maja nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali nagrody.

Gratulujemy naszej uczennicy i życzymy dalszych sukcesów i osiągnięć.