2 miejsce w XV Powiatowych Prezentacjach Scenicznych w Tuliszkowie

2 miejsce w XV Powiatowych Prezentacjach Scenicznych w Tuliszkowie w dniu 28.04.2023 zajęły uczennice z klasy 8b (Dagmara Gniewkowska, Amelia Łukasik, Wiktoria Andrzejewska) oraz Maja Zając z klasy 8c.

Dziewczęta zaprezentowały scenkę w języku angielskim pt "Our adventure", która przeniosła publiczność i jury w czasy XVIII - wiecznego Londynu, przedstawiając historię Big Bena w niekonwencjonalny sposób, gdyż główna bohaterka przenosiła się w czasie ze współczesności do odległej przeszłości. Gratulujemy uczennicom wspaniałego wykonania i zdobytej nagrody, a Mai Zając dodatkowego wyróżnienia i nagrody jury za Najlepszą Prezentację Językową spośród wszystkich uczestników prezentacji scenicznych.