Sukces grupy teatralnej w Konkursie przedstawień jasełkowych

5 stycznia nasza grupa teatralna wystąpiła w Konkursie przedstawień jasełkowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Kazimierzu Biskupim. Konkurs, będący częścią Przeglądu Twórczości Bożonarodzeniowej ANIOŁY, organizowany jest przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

Film z Konkursu przedstawień jasełkowych

Zdjęcia z konkursu

Przykońska młodzież zaprezentowała spektakl pt. „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia”, którego premiera miała miejsce na szkolnej scenie tuż przed Świętami – 22 grudnia. Spektakl to wzruszająca i niezwykle plastyczna opowieść o poszukiwaniu tego, co w Bożym Narodzeniu najważniejsze – bliskości drugiego człowieka. Przedstawienie, które zachwyciło społeczność szkolną, urzekło również jurorów organizowanego w Kazimierzu Biskupim przeglądu. Młodzi artyści wrócili do Przykony z Grand Prix Konkursu!

Grupę do występu przygotowali: p. A. Sadłowska, p. A. Majtka, p. J. Kujawa.

Serdecznie gratulujemy!