Warsztaty fotograficzne w Mikorzynie. Poznajcie naszego instruktora!

6 i 7 grudnia uczennice i uczniowie Zespołu Szkół w Przykonie uczestniczyli w wyjazdowych warsztatach fotograficznych i teatralnych w Mikorzynie. Zajęcia dla młodzieży prowadzili prawdziwi profesjonaliści 🙂.

Warsztaty fotograficzne – Paweł Hejman

Magister kulturoznawstwa, animator i pedagog czasu wolnego, instruktor ds. filmu i fotografii. W latach 1994 – 2003 pracował jako fotoreporter w tygodniku „Życie Konina”, dzienniku „Głos Wielkopolski” oraz tygodniku „Wielkopolskie Zagłębie”. Współpracował z TVP Poznań, TV Konin oraz TV Samorządowa w Koninie. Wielokrotnie prowadził warsztaty fotograficzne i filmowe dla młodzieży oraz osób z niepełnosprawnościami. Współpracuje z Fundacją „Podaj Dalej” im. Piotra Janaszaka.

Pan Paweł Hejman może się pochwalić bogatym doświadczeniem zawodowym. M. in. był operatorem kamery, pracował w studio telewizyjnym, prowadził relacje na żywo z imprez realizowane przy pomocy kilku kamer i stołu mikserskiego, uczestniczył w plenerach fotograficznych i filmowych, zajmował się obróbką materiałów światłoczułych analogowych oraz cyfrową obróbką plików graficznych, organizował plenery i wystawy fotograficzne.

Pan Paweł nie tylko posiada profesjonalną wiedzę i umiejętności z zakresu fotografii, ale także chce i potrafi się dzielić swoim doświadczeniem z młodymi ludźmi. Współpraca z nim była dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Przykonie niezapomnianą przygodą.