Nowe godziny pracy biblioteki szkolnej

W związku z ograniczeniem dostępu uczniów do biblioteki szkolnej ze względu na panującą epidemię, zachęcamy do pozostania w domach i korzystania z udostępnionych w sieci lektur szkolnych oraz literatury dla dzieci i młodzieży (patrz: zakładka BIBLIOTEKA artykuł: „Darmowe książki w Internecie” oraz artykuł  Ministerstwo Edukacji i Nauki udostępniło 30 lektur wraz z pakietami multimedialnymi).

Informujemy jednocześnie, że w wyjątkowych przypadkach, w czasie zawieszonych zajęć stacjonarnych szkół biblioteka udostępnia książki od poniedziałku do czwartku w godzinach pracy biblioteki: od godz. 8.00 do 14.00 (w piątek biblioteka będzie nieczynna).

Przypominamy o zachowaniu zasad bezpiecznego zachowania się w czasie epidemii. Wstęp do biblioteki tylko w maseczkach, po uprzednim zdezynfekowaniu rąk z zachowaniem odpowiedniego dystansu.