Spotkania uczniów klas IV-VI z psychologiem w ramach projektu „Program rozwojowy Konopnicka – szkołą równych szans”

W dniu 28 marca 2014 r. zakończyliśmy cykl spotkań dla uczniów klas IV-VI z psychologiem. Tematyka spotkań obejmowała zagadnienia:

„Zagrożenia jakie mogą mnie spotkać. Narkotyki? Na pewno nie ja!”

„Komputer – przyjaciel, czy wróg?”

Podczas czterogodzinnych zajęć uczestnicy mieli okazję zdobyć informacje na temat rodzajów zagrożeń, przejawów i przyczyn ich powstawania, poznali skutki uzależnienia od komputera, zdiagnozowali się pod kątem uzależnienia od komputera wypełniając ankietę. Uczniowie aktywnie włączali się w dyskusje, wymieniali spostrzeżenia, dzielili się swoimi doświadczeniami.

Spotkanie realizowane było w ramach projektu „Program rozwojowy Konopnicka – szkołą równych szans” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program rozwojowy "Konopnicka - szkołą równych szans"

współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego