Spotkanie z psychologiem w ramach Programu Rozwojowego „Konopnicka – szkołą równych szans”

Dnia 27. 11. 2013 r. w szkole podstawowej w Przykonie odbyło się spotkanie rodziców uczniów klas IV-VI i nauczycieli z psychologiem. Tematyka spotkania dotyczyła przeciwdziałania zjawiskom patologii społecznej i uzależnieniom.

Celem zajęć było omówienie poszczególnych substancji psychoaktywnych, scharakteryzowanie okresu życia, w jakim znajduje się młody człowiek, omówienie czynników wpływających na to, że nastolatek może sięgać po substancje psychoaktywne. W czasie spotkania przekazane zostały istotne informacje o wzorcowym kontakcie rodziców z dzieckiem.

Program rozwojowy "Konopnicka - szkołą równych szans"

współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego