Przedszkolaki z Przedszkola w Przykonie rozpoczęły wyczekiwane wakacje

22 czerwca w Przedszkolu w Przykonie był dniem szczególnie ważnym dla wszystkich przedszkolaków.

Tego dnia najstarsze dzieci, nasze 6 – latki zakończyły edukację w Przedszkolu w Przykonie podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego wspólnie z rodzicami, wychowawcami oraz zaproszonymi gości, a pozostałe grupy przedszkolne zakończyły ten rok szkolny w swoich salach.

Dla wszystkich dzieci pobyt w przedszkolu to czas pełen nowych doświadczeń, przyjaźni i przeżyć, które na długo pozostaną w ich pamięci. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło i nadszedł czas upragnionych wakacji i pożegnań. Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom życzymy, aby były one bezpieczne i słoneczne, pełne przygód i niezapomnianych chwil.