Kolejni absolwenci opuścili mury Przedszkola w Przykonie

W czwartek 22 czerwca 2023r. w Przedszkolu w Przykonie odbyła się uroczystość zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie 6 – latków.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw, zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości związanej z pożegnaniem kolejnej grupy absolwentów Przedszkola w Przykonie uczestniczyli rodzice oraz zaproszeni goście. Po występach artystycznych 6 – latki otrzymały pamiątkowe dyplomy wręczone przez Pana Wójta Mirosława Broniszewskiego i Panią Dyrektor Joannę Woźniak – Skopińską oraz nagrody – niespodzianki ufundowane przez Radę Rodziców Przedszkola w Przykonie.

Wszystkim tegorocznym absolwentom naszego przedszkola życzymy spokojnych i radosnych wakacji, a od września sukcesów w nowej szkole.