Dzień Dziecka w teatrze

Tegoroczny Dzień Dziecka starszaki z grup: V i VI świętowały w teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

Przedszkolaki obejrzały spektakl pt. „ZęboweLOVE. Z miłości do zębów”, podczas którego zostały zabrane w szaloną, bajkową, muzyczną podróż dla tych małych i tych całkiem dużych. Ze sztuki autorstwa Antoniego Machonia, dzieci nie tylko odkryły tajniki pracy wróżek zębuszek, ale również dowiedziały się dlaczego cukier szkodzi oraz utrwaliły zasady dbania o zdrowie zębów. Rozbawione odbytą wyprawą chętnie pozowały do zdjęć z aktorami. Po wyjściu z teatru udały się na piknik w plenerze, gdzie z wielkim apetytem zjadły pyszny posiłek przygotowany przez Panie pracujące w naszej przedszkolnej kuchni.