Karnawałowy bal przebierańców w grupie VI

„W karnawale same bale” – nie mogło więc zabraknąć zabawy karnawałowej w grupie VI, która zorganizowana została w dniu „tłustego czwartku”, czyli 16 lutego.

Przedszkolaki wesoło się bawiły podczas różnych zabaw tanecznych przy muzyce, tańcach we wspólnym kole, w małych kółkach, w parach oraz tańcząc układy taneczne według pomysłów nauczycielki. Nie obyło się również bez konkursów oraz prezentacji pięknych i bardzo pomysłowych strojów karnawałowych. Dzieci chętnie wyrażały poprzez ciało swoje odczucia muzyczne do wybranych utworów oraz pozowały do zdjęć. Miniony bal okazał się wspaniałą zabawą, która wzbudziła wśród dzieci wiele pozytywnych emocji oraz dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za włączenie się w organizację balu – przygotowanie ciekawych strojów dla dzieci, pomoc w ubieraniu sali oraz słodki poczęstunek, podczas którego nie zabrakło pysznych, „tłustoczwartkowych” pączków.