Karnawał 2023 w grupie V

Czas karnawału to niezwykle miła tradycja, bardzo lubiana przez każdego. Bal karnawałowy, jak każdego roku, był bardzo wyczekiwany przez sześciolatków. W dniu 16 lutego od samego rana zaczęły się pojawiać kolorowe postacie. Sala z minuty na minutę robiła się coraz bardziej bajeczna.

Można było spotkać: Spidermana, Ninja, Batmana, wampira – Draculę, Hulka, rycerzy, policjantów, strażaka, myszkę Miki, kotki, Tygryska, Jednorożca, Pikachu, Czerwonego Kapturka, motylka, biedronkę, księżniczki, czarownicę i Wednesday. Na samym początku odbyła się prezentacja strojów, co można zobaczyć na poniższych zdjęciach. Po krótkiej sesji bal rozpoczął się na dobre. Muzyka od razu porywała wszystkich do tańca. Nie zabrakło też konkursów, które sprawiły dzieciom wiele radości. Po męczącej zabawie przedszkolaki mogły nabrać sił częstując się słodkościami i popijając soczki. Jak nakazuje tradycja w Tłusty Czwartek na stołach nie zabrakło pączków i innych łakoci.

Wspólna zabawa przyniosła dzieciom mnóstwo radości, a przecież to było naszym głównym celem. Dziękuję rodzicom za pełne zaangażowanie w przygotowanie cudownych strojów oraz poczęstunku.