Bal Karnawałowy w grupie IV

,,W karnawale same bale” – nadszedł więc czas na bal, który w grupie IV został zorganizowany w dniu 26 stycznia.

Bal Karnawałowy rozpoczął się od prezentacji pięknych strojów karnawałowych. Następnie odbyła się sesja zdjęciowa. Potem rozpoczęła się wspaniała zabawa taneczna i konkursy. Dzieci tańczyły we wspólnym kole, w małych kółkach, w parach, a także indywidualnie z wykorzystaniem balonów. Bawiły się też z dziećmi z grupy I p. Kasi Domowicz. Wystrój sali wprowadzał w zachwyt i radosny nastrój. W przerwach przedszkolaki zasiadały do słodkiego poczęstunku. Wspólnie spędzony czas przyniósł dzieciom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Bardzo dziękuję Rodzicom za zaangażowanie się w organizację balu, dekorację sali oraz przygotowanie poczęstunku dla dzieci.