Przedszkolne kolędowanie

O tym, że świąteczny czas jest pełen magii mogliśmy przekonać się w środę, 14 grudnia, kiedy to na wspólnym kolędowaniu spotkali się dzieci, ich rodzice, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni z naszego przedszkola oraz … święty Mikołaj.

Dzięki uprzejmości przykońskich strażaków mogliśmy kolędować w sali OSP w Przykonie, która zdołała nas wszystkich pomieścić. Spotkanie było połączone z bożonarodzeniowym jarmarkiem, na którym mogliśmy podziwiać i zakupić dzieła zrobione przez przedszkolaków i ich rodziców oraz pracowników przedszkola. To było wyjątkowe i wzruszające grudniowe popołudnie. Pierwsze występy na dużej scenie i towarzysząca im onieśmielająca trema, pokaźna publiczność i fantastyczne spotkanie z Mikołajem, spełniającym dziecięce marzenia.

Dziękujemy rodzicom, nauczycielom i pracownikom przedszkola za piękną inicjatywę i magiczną atmosferę. Dziękujemy za wyczarowanie wzruszających chwil.