Dzień Misia w Przedszkolu oraz rozstrzygnięcie konkursu "Mój przyjaciel miś"

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Można go przytulić, wytrzeć łzy, powierzyć swoją tajemnicę. O święcie Pluszowego Misia nie zapomniały dzieci z naszego przedszkola.

W piątek 25 listopada 2022r. każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Z dziećmi bawiły się misie małe i duże, brązowe i szare, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, oglądały i słuchały bajek o misiach ,,Mały Miś rusza na wycieczkę” oraz przedstawienie teatralne w formie teatru Kamishibai ,,Złotowłosa i trzy misie’’, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie", „Jadą, jadą misie", brały udział w zabawach ruchowych, quizach, zgadywankach, bawiły się w berka, wykonywały prace plastyczne a nawet udzielały pierwszej pomocy. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo. W tym dniu wręczono nagrody z konkursu plastycznego ,,Mój przyjaciel miś”.

Nagrody w konkursie otrzymali:

Grupa I- Marika Mruk, Lena Michalak, Mikołaj Górka;
Grupa II- Marysia Łuczak, Igor Kulesza, Szymon Kwiatkowski;
Grupa III- Inga Borycka, Łucja Kubiak, Tymoteusz Kuźnicki;
Grupa IV- Melania Stefaniak, Zuzanna Owczarek, Sebastian Bieńko;
Grupa V- Natalia Jędrusiak, Oliwia Łuczak, Adam Bzdura;
Grupa VI- Aleksandra Pajor, Zuzanna Wudarska, Jan Ławniczak;
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Katarzyna Domowicz, Ewa Ćwiek, Janina Zasiadczyk, Elżbieta Włodarczyk, Agnieszka Łysiak, Emilia Charuba, Magdalena Michalak