Z wizytą w bibliotece (grupa VI)

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia dzieci z grupy VI udały się z wizytą do Centrum Kultury Biblioteki Publicznej w Przykonie, gdzie uczestniczyły w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez Panią Joannę Kacprzak.

Przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały czytaną przez bibliotekarkę bajkę pt. "Czy źle się czujesz, Sam?”, po czym chętnie odpowiadały na pytania dotyczące przygód tytułowego misia Sama. Fajnie się bawiły przyporządkowując wskazywanym przez bibliotekarza misiom tytuły bajek, z których pochodzą, układając w grupach puzzle tematyczne oraz oglądając „misiowe” książeczki. Z wielką radością pozowały do zdjęć z wykorzystaniem fotobudki. Dziękujemy Pani Asiu za bardzo ciekawe i wartościowe zajęcia oraz pyszne cukierki.