„Cała Polska czyta dzieciom” – wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej

W dniach 24 i 30 października dzieci z grupy 5-cio i 6-cio latków pod opieką p. Barbary Wodzińskiej gościły w bibliotece szkolnej. Przedszkolaki z wielką radością poznawały to magiczne dla nich miejsce.

Dla większości z nich była to pierwsza wizyta w bibliotece. Oczywiście nie mogło się obejść bez czytania książek. Sześciolatki wysłuchały ciekawej bajki  „O zapiecku księżniczce i złotej rybce” czytanej przez zaproszonego gościa panią Andżelikę Mielczarek z GBP w Przykonie, zaś następna grupa wysłuchała bajki o „Czarodziejskiej studzience” czytanej przez n-la bibliotekarza szkolnego panią Magdalenę Pietruszkę. Dzieci podczas wizyt miały możliwość zapoznać się z ofertą biblioteki. Kolorowe stronice  książek wzbudziły ich ogromne zainteresowanie. Na zakończenie pełnych wrażeń spotkań maluchy otrzymały z rąk pani Magdaleny Pietruszki słodycze i obiecały, że w nowym roku szkolnym też będą częstymi gośćmi naszej placówki.