Wieczorek pożegnalny klas trzecich

W czwartek 16 czerwca uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum bawili się na wieczorku pożegnalnym.

Zgodnie z tradycją klasy trzecie tuż przed zakończeniem edukacji w gimnazjum świętowały podczas wieczorku tanecznego, który zorganizowali ich rodzice. Chętnych do tańca nie brakowało, a obserwując eleganckie stroje i wymyślne fryzury, widać było, że młodzież do tego wydarzenia szykowała się od dłuższego czasu. Poczęstunkiem i oprawą muzyczną zajęli się rodzice, natomiast uczniowie przygotowali wystrój sali. Impreza była bardzo udana, młodzież bawiła się ochoczo, a w przerwach odbywały się liczne sesje zdjęciowe, aby uwiecznić młodość i urodę oraz aby zachować na dłużej w pamięci pobyt w naszym gimnazjum.